PARIKAN SUKUSEURA
  Artikkelit
  VUODEN PARIKAT
  Parika Perinteiset hiihot vuodesta 1964 50. juhlavuosi siis!
  Intialainen Bollywood-video: POO Parikka
 
SUKUSEURAN POSTIOSOITE ON:
Parikan Sukuseura ry
Killintie 8, 31300 Tammela


Puheenjohtaja ja jäsenrekisterivastaava:
Vesa Parikka, Killintie 8, 31300 Tammela
0408049251, vesa.parikka@evl.fi

Varapuheenjohtaja
Rauno Parikka, Käpiöntie 129, 16800 Hämeenkoski puh. 0400-355502,
e-mail: rauno.parikka@rautanetlammi.fi


Sukuseuran hallituksen muut jäsenet kaudella 2015 - 2018:




Esa Parikka, Kuijasjoentie 78, 95690 Mellakoski
016-543 111, 040-5962095, esa.parikka@pp.inet.fi

Hannu Parikka, Kurkisuontie 2, 03400 Vihti
09-224 7762, 0400205627, aila.parikka@kolumbus.fi

Jouko Parikka, Ilolantie 9, 16800 Hämeenkoski
0400479321, jouko.parikka@phnet.fi

Kalevi Parikka, Varpusenkuja 6, 04320 Tuusula
0405148928, kalevi.parikka@suomi24.fi

Laura Parikka, Lintulahdenaukio 6 A 17, 00500 Helsinki
0505913341, laura.parikka@edu.hel.fi

Markku Parikka, Hyppyrimäenkatu 13, 59100 Parikkala
0503405907, sinikka.parikka@netti.fi

Pekka Parikka, Armfeltintie 18 A 2, 00150 Helsinki
09-661 612, 0400506936, pekka.parikka@huoneistohotelli.com

Pentti Parikka, Puolimatkantie 3, 16800 Hämeenkoski
0400355853, parikka.pentti@gmail.com

Raija H. Parikka, Lehdokkipolku 4 A 1, 00930 Helsinki
0503636478,rparikka@gmail.com

Heli Parkkonen, Kaskitie 15, 00630 Helsinki
helin_postit@hotmail.com


Hallituksen ulkopuoliset henkilöt:

Rahastonhoitaja: Aila Parikka, Kurkisuontie 2, 03400 Vihti
09-224 7762, 0400488871, aila.parikka@kolumbus.fi

Sihteeri: Heli Parikka,Ilolantie 9, 16800 Hämeenkoski,
040-517 1126, heli.parikka@phnet.fi